Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tím souhlasíte. Více informací Další informace

Jak to vlastně funguje?

Jedna z mála seznamek, na které se brzy seznámíš. Tento způsob seznamování opravdu funguje. Všichni uživatelé jsou prověřeni. Zde nemarníš čas chatováním. Vyplň profil, vyhledej a požádej sympatické uživatele o kontakt. Zaujme-li tvůj profil, získáte na sebe kontaktní údaje a domluvíte si osobní setkání. Je na vás, kdy a kde se sejdete. Užijte si své rande!

Vyplň profil a seznam se ZDARMA

Vyplnění profilu a doživotní vedení účtu je ZDARMA. Čím více informací o sobě uvedeš, tím rychleji se seznámíš. Vložení až 9 fotek zdarma. Doživotní editace údajů, mazání fotek či zrušení účtu zdarma.

Zašli žádost o kontakt

Buď iniciativní a vyhledej ve svém okolí uživatele, kteří ti jsou sympatičtí. Zjisti, zda máte společné zájmy. Zaujme-li tě někdo, oslov jej a požádej o svolení s předáním kontaktů za účelem domluvení osobního setkání.

Platíš jen za předání kontaktů

Zašli žádost o kontakt všem uživatelům, kteří tě zaujali. Platíš vždy jen za úspěšné žádosti. Nedojde-li ke shodě sympatií, budou ti peníze vráceny. Nebude-li tvá žádost do 240 hodin vyřízena, vrátíme ti peníze.
×
VYTVOŘIT ÚČET JIŽ MÁTE ÚČET?

Volte rozumně. Uživatelské jméno by nemělo vést k identifikaci vaší osoby, nemělo by být možné vás dohledat na internetu!


Členská smlouva


 
×
ZAPOMĚLI JSTE SVOJE PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE?
×

Go up