• Informace o MUZ_i_KLUK
  Datum narození

  05.11.1982

  Jméno / Přezdívka

  MUZ_i_KLUK

  Okres

  Brno – město

  Výška

  174

  Pohlaví

  muž

  Postava

  Svalnatá / Vyrýsovaná

  Vztah ke kouření

  Nekuřák

  Vztah k alkoholu

  Abstinent

  Barva vlasů

  Hnědá

  Barva očí

  Hnědá

  Záliby

  Jsem mladý kluk (35, ehm… muž? 🙂 ), 3 roky po rozpadu 8.letého manželství. Mám vysokoškolské vzdělaní (teologické), fajn práci, jsem samostatný, na nikom nezávislý. Víra (či spíše hledání Boha) je pro mně naprosto zásadní životní hodnotou a bytostně osobní potřebou, no jsem jeden z malá kluků v církevním prostředí, kterým na hlavě nechybí správné rohy a v oku jiskra a nadšení pro každou špatnost všude, kromě oblasti promiskuity a populárních chemických substancí 🙂

  Nekouřím, celý život sportuji (cyklistika, kulturistika, silový trojboj) a mám nespočet koníčků od těch vyžadujících nářadí (a vše v garáží krásné od oleje! 🙂 ), až po ty zahrnující knížky, půl-stranové poznámkové aparáty pod čarou a večerní akce v saku a v přítmí divadla. Nadevše mám rád cestování (jsem zamilovanej do Islandu), auta (a vše, co vrčí! 🙂 A ne – vysavač sem nepatří!), miluji čas za volantem a v přírodě; je mi skvěle jak u ohně a pod stanem či širákem, tak v hotelu a u příjemného jídla.

  Životem se snažím jít vzpřímeně a držet se svých zásad, vyznávám "staromódní" hodnoty jako chlapské slovo, férovost, život s ohledem na druhého, zodpovědnost, rodina a úcta. Ve vztahu s partnerkou pak rovnost (je mi bytostně cizí válčení ve vztahu o pozice) a v neposlední řadě naprostou věrnost, kterou ale taky zpátky očekávám a na které pro mně úplně vše stojí, no i padá.

  Dieta

  ***************** DŮLEŽITÉ !!! *******************

  Nejsem z Brna. Neřeš odkud jsem 🙂
  Až to bude důležité, třeba budu odsud, odkud jseš Ty 🙂

  ***********************************************

  Sociální status

  Profesně aktivní / Pracující

  Dosažené vzdělání

  Vysokoškolské

  Děti a budoucnost

  Nemám a chci mít

  Víra / náboženství

  Křesťan

  Etnický původ

  Evropský

 • MUZ_i_KLUK hledá
  Preferovaný vztah

  Nezáleží

  Postava

  Nezáleží

  Vztah ke kouření

  Nezáleží

  Randit chce v

  Nezáleží

  Více o hledané osobě

  Hledám inteligentní a spíše introvertní mladé děvče (ideálně 22-25 let) s velkým vnitřním světem, pro které je víra absolutně bytostně důležitá a je pro ní jednoznační životní prioritou, no místo uťáplého, jemného a hodňoučkého kluka by vedle sebe uvítala chlapa, s kterým je sranda, dokáže si užít jak rozebrané auto, tak teologickou debatu a koncert Chopina a především chlapa, který ji napříč životem hlavu zamotá a srdce rozbuší na tolik způsobů, že se o tom holkám ani jen nezdá! 🙂 Inzerát na seznamce samozřejmě není výčtem všeho, co člověk hledá a tak ho nebudu prodlužovat větama typu "holka pro rodinu a aktivní životní styl" (navíc – hodně snad vyplyne z mého vlastního nastavení popsaného v úvodu 🙂 ), ale jedna věc je pro mně důležitá natolik, že si zaslouží být absolutně jasně řečena hned teď. A jsem sice bláznivej romantik, ale ve svém věku už i taky realista a řeknu to tedy absolutně otevřeně – hledám děvče, které církevní prostředí (či jen absolutně normální vlastní touha) nepřiměli k životnímu období, ke kterému patří sexuální zkušenosti. Jinými slovy – ano, hledám holku bez sexuální minulosti. Každý máme právo si svůj život uložit jak chceme, každý máme své priority a… a bez potřeby cokoli komukoli vysvětlovat, či svůj postoj před kýmkoli obhajovat (typickou první reakcí je "a jak to můžeš chtít když ty sám si byl ženatej a…") a bez zpovídání se – já prostě hledám tohle. Je to pro mě zásadně důležité a samozřejmě – uvědomuji si, jak lehce mi každá holka v téhle oblasti může říct co jen ona chce a já prostě nemám šanci vědět, jestli říká pravdu. Tohle… neovlivním. A jsem tady naprosto odkázanej na čestnost a tohle nechám na svědomí dané osoby a na tom, jestli chce potenciálně cokoli víc postavit na lži v pro mě absolutně zásadní oblasti.

  Omlouvám se za poněkud vážnější konec inzerátu, ale… někdy je čas z textu smajlíky vypustit, aby pak zbyl nerušenej prostor už jen pro ně 🙂

  Ahoj a… a hezký den všem 🙂

O kontaktní údaje na tohoto člena můžeš požádat až po přihlášení. Registruj se, získej kontakt na sympatické uživatele a domluv si rande!