Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tím souhlasíte. Více informací Další informace

Často kladené otázky

Mohu se seznámit, aniž bych vyplnil osobní profil?

Každý zájemce o seznámení musí nejprve vyplnit stručný profil. Čím více informací o sobě uvedete, tím větší pravděpodobnost, že váš profil zaujme jiné uživatele. Doporučujeme vložit minimálně 3 fotografie. Vyplnění a vedení profilu, vložení osobních fotografií je a bude vždy ZCELA ZDARMA.

 

Proč musím čekat, než můj požadavek o kontaktní údaje schválí jiný uživatel?

Rande-seznamka chrání soukromí každého jednotlivého uživatele. Pokud tě zaujme některý uživatel, máš možnost takovému uživateli dát na vědomí, že tě zaujal a že se ti líbí. Způsob, jakým dáš vědět, že máš o uživatele zájem je zaslání žádosti o souhlas s předáním kontaktních údajů za účelem budoucí komunikace a domluvení osobního setkání. Tato seznamka je diskrétní, bezpečná a chrání tvé soukromí. Kontaktní údaje jsou v zákaznické sekci zobrazeny jen těm uživatelům, u kterých došlo k vzájemné shodě sympatií.

 

Jak dlouho budu muset čekat, než získám kontakt na nějakého uživatele?

Po zaslání tvé žádosti bude uživatel provozovatelem kontaktován a vyzván, aby co nejdříve prohlédl tvůj profil a tvou žádost o předání kontaktů buď zamítl, nebo schválil. Vždy záleží na tom, kdy uživatel vyřídí tvou žádost. Tvá žádost může být vyřízena a schválena tentýž den, kdy byla tebou odeslána nebo až desátý den. Uživatel má pro vyřízení každé žádosti o předání kontaktu až 240 hodin, po uplynutí této lhůty bude tvá žádost považována za zamítnutou a budou ti vráceny finanční prostředky. Vrácené prostředky ve formě „Randíků“ využiješ na zaslání nové žádosti o předání kontaktních údajů.

 

Jakým způsobem mě bude seznamka upozorňovat o nových žádostech a aktivitách na portále?

Provozovatel informuje uživatele o nových žádostech od jiných uživatelů převážně formou e-mailové zprávy. Provozovatel tě může informovat i zasláním SMS. Vždy je nutné se přihlásit do zákaznické sekce, kde najdeš přehled všech uživatelských žádostí.
V případě oboustranné shody sympatií se v zákaznické sekci zobrazí kontaktní údaje na tyto uživatele.
Pokud chceš být kontaktován formou SMS, je nutné do profilu napsat aktuální mobilní číslo.

 

Zrušení příjmu informačních zpráv nebo deaktivace osobního profilu

Osobní profil není nutné deaktivovat! Byla by škoda ztratit kontakty na uživatele, se kterými došlo ke shodě sympatií, byla by škoda nemít přehled o oslovených uživatelích a nevědět, kdo si naposledy prohlížel tvůj profil. Stačí deaktivovat příjem informačních zpráv a již nebudeš dostávat zprávy obsahující obchodní sdělení. Pokud tě informační E-maily či SMS-ky obtěžují, můžeš je jednoduše deaktivovat, přitom svůj profil ponecháš aktivní. Pokud se tvá situace v budoucnu změní, můžeš opět aktivovat příjem SMS a E-MAIL zpráv, které tě opět budou informovat o nových funkcích či službách na tomto portále.

Pokud tedy neprovedeš deaktivaci osobního profilu, budeš moci kdykoli vstoupit do samoobslužné zákaznické sekce kde se zobrazují všechny tvé žádosti, žádosti jiných uživatelů a kontakty na ty uživatele, u kterých došlo ke shodě sympatií. Přístup do samoobslužné zákaznické sekce není časově omezen. Vyplněním profilu získáváš ZDARMA doživotní přístup do zákaznické sekce.
Více info na: podpora@rande-seznamka.cz

 

Zapomenuté uživatelské jméno

Jako login lze použít jak e-mailovou adresu, tak zvolenou přezdívku, tedy uživatelské jméno. Prohledej svou e-mailovou schránku. Své zvolené uživatelské jméno najdeš v první e-mailové zprávě, která ti byla zaslána z: profil@rande-seznamka.cz
Pokud e-mail nedohledáš, kontaktuj provozovatele na: info@rande-seznamka.cz

 

Zapomenuté heslo

Své heslo můžeš obnovit a znovu zvolit na: https://www.rande-seznamka.cz/heslo/
Do volného pole vlož svou e-mailovou adresu a bude ti zaslán link na obnovu hesla.

 

Jak vysokou částkou si mohu nabít a předplatit svůj osobní profil?

Plusový kredit si můžeš předplatit jakoukoli částkou. Cena za zaslání jedné žádosti ohledně souhlasu s předáním kontaktních údajů je 500 Kč. Doporučujeme si tedy nabít kredit částkou 1.500 Kč, což znamená mít možnost najednou zaslat žádost až třem uživatelům. Minimální doporučená částka je 500 Kč. Přepočet: 1 „Randík“ = 1 Kč

 

Jaké mé kontaktní údaje se budou zobrazovat jiným uživatelům?

Pokud, po shlédnutí profilu a fotek žádajícího uživatele, schválíš uživatelovu žádost o předání kontaktních údajů, pak se takovému uživateli v jeho zákaznické sekci zobrazí tvé číslo mobilního telefonu, dále tvá e-mailová adresa, dále se mohou zobrazit odkazy na tvé profily na sociálních sítích (pokud jsi je vyplnil – nejsou povinné položky).
Kontaktní údaje slouží převážně k tomu, aby se dva uživatelé domluvili na osobním setkání. Zobrazují se pouze takové kontaktní údaje, které jsi provozovateli poskytl/a.

 

Co je zakázáno uvádět do volných polí při vyplňování osobního profilu?

Uživatel není oprávněn nabízet či propagovat na portále erotické či jiné služby, propagovat jakékoli služby, akce a události, projekty, firmy, osoby, komunity, webové stránky či nabízet práci nebo prodávat zboží atp. Uživatel není oprávněn používat rasistické, hanlivé, urážející či společensky nevhodné texty, výrazy, fotky, obrázky atp.
E-mailovou adresu, číslo mobilního telefonu a odkazy na osobní stránky na sociálních sítích vlož pouze do kolonek k tomu určených, nikam jinam nevkládejte své kontaktní údaje, data či odkazy, které by mohli napomoci jiným uživatelům v dohledání a identifikaci tvé osoby.

 

Pokud se rozhodnu stát pouze pasivním uživatelem, bude mě to něco stát?

Nikoliv. Pokud jsi se rozhodl/a být pouze pasivní čekatel a zájemce o seznámení, pak smíš vyplnit osobní profil.
Vyplnění a vedení osobního profilu je a bude vždy ZCELA ZDARMA. Vložení až 9 fotografií je též zcela zdarma. Pokud se rozhodneš se stát pouze pasivními zájemci o seznámení, pak nežádej žádné jiné uživatele o souhlas s předáním kontaktních údajů. Pasivně čekej, až zaujmeš nějaké uživatele a pokud ti uživatel bude sympatický, potvrď předání kontaktních údajů a počkej si, až tě uživatel kontaktuje. Ostatní je už na vás samotných. Pasivní uživatel tedy nemusí vynakládat žádné finanční prostředky, jednoduše čeká na to, že jeho profil někoho zaujme.

 

Co mám dělat pro to, abych se co nejdříve seznámil/a ?

Staňte se aktivním uživatelem. Pokud se chceš brzy seznámit, pak bys měl/a být iniciativní a požádat několik sympatických uživatelů o svolení s předáním kontaktních údajů. Abys mohl/a požádat jiné uživatele o kontakt, je třeba mít dostatečný počet plusových kreditů neboli „Randíků“. Jedna žádost stojí pouze 500,-Kč. Pokud nebude jiným uživatelem žádost do 240 hodin vyřízena či schválena, vynaložené prostředky ti budou navráceny a to ve formě „Randíků“. Za „Randíky“ můžeš opět požádat některé sympatické uživatele o kontaktní údaje za účelem domluvení osobního setkání. Každou žádost o seznámení je nutné dopředu uhradit zálohovou platbou ve výši 500 CZK, zpoplatněné jsou tedy jen úspěšně vyřízené žádosti o seznámení. Ty neúspěšné ti nebudou účtovány, vynaložené prostředky ti tedy za neúspěšné či nevyřízené žádosti budou navráceny jako plusový kredit.

 

Jaké mohu použít platební metody ohledně úhrad služeb na rande-seznamka.cz ?

Můžeš využít tyto platební metody:

 • Zadat platební příkaz z vašeho internetového bankovnictví ve prospěch 2700974972 / 2010
 • Poštovní poukázka typu A z pobočky České Pošty, s.p. na účet: 2700974972 / 2010  Fio, a.s.
  Společnost KVIZUJ s.r.o.; Nádvorní 1206/3; 460 06 Liberec 6 – Rochlice
  Minimální částka je 500 CZK.
 • Poštovní poukázku typu C z pobočky České Pošty, s.p. na: Společnost KVIZUJ s.r.o.; Nádvorní 1206/3; 460 06 Liberec 6 – Rochlice
  Minimální částka je 500 CZK.
 • Nastavení pravidelného strhávání jakékoliv částky z vašeho SIPO účtu. Každý měsíc a pravidelně vám může Rande-seznamka.cz strhávat z vašeho SIPA vámi zvolenou částku a vy takto budete moci každý měsíc požádat několik uživatelů o kontaktní údaje. Pro nastavení této možnosti sdělte provozovateli vaše spojovací číslo a částku, kterou chcete každý měsíc poukazovat Rande-seznamce.
  Minimální měsíční platba je 250 Kč.
 • Doporučujeme zvolit částku 1.000 Kč/měsíc (získáte možnost oslovit a požádat o kontakt dva uživatele každý měsíc) podpora@rande-seznamka.cz  nebo +420777640202
 • Platby ze zahraničí / The Bank address for international transfers and payments in foreign currencies:
  Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 110 00 Praha 1
  IBAN: CZ0620100000002700974972, BIC: FIOBBCZPPXXX
×
VYTVOŘIT ÚČET JIŽ MÁTE ÚČET?

Volte rozumně. Uživatelské jméno by nemělo vést k identifikaci vaší osoby, nemělo by být možné vás dohledat na internetu!


Členská smlouva


 
×
ZAPOMĚLI JSTE SVOJE PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE?
×

Go up